حلما گستر (عصر تلکام)

حلما گستر (عصر تلکام)

شركت اینترنتی حلما گستر در سال ۱۳۸۲ توسط شركت عصر دانش افزار تاسیس شد. این شرکت جهت دریافت پروانه ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت خود را در حوزه ارتباطات آغاز کرد و با استفاده از تكنولوژی DSL و دیگر فناوری های انتقال داده توانست خود را به عنوان یکی شرکت ارائه دهنده اینترنت ثابت معرفی نماید. این شرکت در ابتدا با نام عصر تلکام کار خود را آغاز کرد و تا سالیان زیادی با همین نام تجاری اقدام به ارائه سرویس های اینترنتی می نمود. اما پس از مدتی نام تجاری خود را به حلما گستر تغییر داد.

اپراتور اینترنتی حلما گستر (عصر تلکام)

شركت حلما گستر یا همان عصر تلکام جهت دستیابی به اهداف تجاری خود توانسته طبق شرایط و ضوابط پروانه ندا، شبكه ای سراسری در کشور ایجاد نماید که در آن انتقال داده ها اتفاق می افتد. این شبکه سراسری در حقیقت همان سرویس های ارائه شده به کاربران می باشد. بستر ایجاد شده توسط حلما گستر به مشترکین شرکت این فرصت را می دهد تا با اتصال باکیفیت و سرعت مطلوب به اینترنت و دنیای دیجیتال متصل باشند.

سرویس های اینترنتی این شرکت غالبا در بستر ADSL ارائه می شود که کیفیت و سرعت آن در سطح کیفی مناسبی قرار دارد و قیمت تعیین شده برای بسته ها هم بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. حلما گستر برای دسترسی به محتوای اینترنتی داخل کشور هم توجه ویژه ای داشت و در این راستا، ترافیک مصرفی به واسطه استفاده از سایت های داخلی را نیم بها محاسبه می کند.