اپراتور شاتل

اپراتور  شاتل

گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل اولین و بزرگترین شرکت ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در کشور می باشد که در حال حاضر انواع اینترنت پرسرعت ADSL و +ADSL2 را به مشترکین ارائه می دهد. علاوه بر این ارائه اینترنت فیبرنوری و اینترنت نسل جدید TD-LTE نیز توسط این شرکت به مشترکین ارائه می شود.

اپراتور شاتل
اپراتور شاتل

شرکت شاتل اولین شرکت ارائه دهنده خدمات +ADSL2 (خطوط دیجیتال مشترک نامتقارن) در کشور می باشد که در حال حاضر مشترکین بسیاری دارد. همچنین شاتل توانسته تکنولوژی های جدید ارائه اینترنت پرسرعت را وارد کشور کرده و مجوز ارائه آن را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کسب نماید. این شرکت اینترنتی در حال حاضر در سراسر کشور نمایندگی داشته و به مشترکین اینترنت پرسرعت ارائه می دهد.

اکثر کاربرانی از شاتل اینترنت پرسرعت خریداری کرده اند از کیفیت ارائه خدمات و ارائه اینترنت رضایت دارند. این شرکت برای جلب رضایت مشتریان خود تلاش زیادی می کند و در این راستا خدمات مختلفی نیز به مشترکین ارائه می دهد. پشتیبانی مناسب شاتل از سرویس های فروخته شده از جمله خدماتی است که باعث شده مشترکین از این شرکت رضایت حداکثری داشته باشند و در اکثر آمارگیری ها شاتل را به عنوان بهترین اپراتور اینترنت ثابت انتخاب نمایند.